Zapisy na 3GUN LZ2019 R3

image description

Zapraszamy Was na trzecie w sezonie 2019 zawody 3GUN LIGA ZACHODNA, które tradycyjnie odbędą się 16 czerwca na strzelnicy w Racławiu k/Gorzowa. Organizatorem jest oczywiście Stowarzyszenie 3GUN Liga Zachodnia oraz Pretor Klub Strzelecko Kolekcjonerski. Do ogarnięcia będzie to co zawsze czyli 5 torów wg regulaminu Ligi Sportera oraz ok. 210 strzałów. Jeszcze w tym tygodniu podamy więcej szczegółów. Znajdziecie je na naszym profilu oraz na stronie www.3gun-lz.pl.

Zapisy ruszają w poniedziałek 20 maja o godz. 20.00 

 

Przy okazji informujemy, że mając na uwadze rosnącą ilość zawodników, poziom naszych zawodów oraz reguły, które powinny cechować sportową rywalizację, a także chcąc uhonorować najlepszych, podjęliśmy decyzję, że zawodnicy w każdej klasie sprzętowej, którzy zdobyli w ubiegłorocznym Rankingu miejsca od 1 do 5, mają od czerwcowych zawodów… gwarantowane miejsca startowe w meczu głównym. 

Helikon-Tex Doctor Gun Kolba Vortex Optics PL ArmyTec Cobalt Kinetics Polska Nanuk Polska specshop.pl Specshop.Pl Salon BroniArmytek Polska 3GUN Halinka ARMS Piotr Parka Kahles Shooting