Z A W O D Y

image description

Zapraszamy na czwarte w tym roku dynamiczne zawody wielobroniowe 3GUN LIGA ZACHODNA. Spotykamy się na strzelnicy Pretor Klub Strzelecko Kolekcjonerski w Racławiu k/Gorzowa.

Organizator zawodów: Stowarzyszenie 3GUN LZ i KSK PRETOR
Miejsce zawodów: Racław k/Gorzowa
Lokalizacja strzelnicy: 52°43’10.1″N 15°06’35.3″E
Termin przedmeczu: 7 września 2019 roku – godzina 10.00
Termin zawodów: 8 września 2019 roku – godzina 9.00
Otwarcie zawodów: godzina 9.00
Pierwsze strzały na torach: godzina 9.15
Zakończenie zawodów: godzina 16.30
Konkurencje: 5 torów wg regulaminu Ligi Sportera
Klasy sprzętowe: 4 klasy wg regulaminu Ligi Sportera
Minimalna ilość strzałów przy założeniu 100% skuteczności: 210
Karabin: 100
Strzelba: 50 śrut
Pistolet: 60

Uwaga. Na jednym z torów opis toru dopuszcza wyposażenie karabinu w dwójnóg, bez względu (tylko na tym torze) na klasę sprzętową zawodnika. Oś lufy względem płaszczyzny podparcia dwójnogu nie może być jednak w odległości większej niż 40 cm

Ilość miejsc w meczu głównym ograniczona do 60 zawodników (5 składów po 12 zawodników). Ilość miejsc w przedmeczu ograniczona do 20 zawodników funkcyjnych oraz 10 zawodników. Zapisy oraz udział zawodników w przedmeczu za wiedzą i zgodą organizatora.

Szczegółowe omówienie przebiegu konkurencji: podczas odprawy w dniu zawodów.

Opłata startowa: 180 zł

Sponsorzy zawodów: Helikon-Tex, Doctor Gun, Kolba, Vortex Optics PL, ArmyTec, Cobalt Kinetics Polska, Nanuk Polska, specshop.pl, Armytek Polska, 3GUN, Halinka ARMS, Kahles Shooting

Wszelkie pytania kierować do Łukasza Mackiewicza: 3gun.lz@gmail.com

Osoby chcące wziąć udział w zawodach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz o dokonanie do dnia 12 sierpnia opłaty startowej 180 zł na konto ING nr: „44 1050 1911 1000 0022 5902 6835”, dla „Michał Heck” z tytułem wpłaty „imię i nazwisko 2019LZ4”. Ilość miejsc w meczu głównym i przedmeczu jest ograniczona i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta. Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów.

Uwaga – zawodnik zostanie zarejestrowany na liście startowej tylko po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz po dokonaniu opłaty startowej na konto bankowe. Osoby bez opłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. W przypadku braku wolnych miejsc w wybranym składzie rezerwujemy sobie prawo wpisania zawodnika do innego składu niż deklarowany.

Informację o ochronie Waszych danych osobowych, które przekazujecie nam w związku z rejestracją Waszego udziału w zawodach, znajdziecie na stronie zawodów www.3gun-lz.pl w dziale ZAPISY.

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZOSTANIE URUCHOMIONY 1 SIERPNIA O GODZ. 20.00 NA PRACTISCORE.

Wymagamy od zawodników znajomości aktualnego regulaminu który dostępny jest na www.3gun-lz.pl oraz na stronie www.ligasportera.pl.

Do rankingu generalnego w sezonie 2019 wliczane będą 3 najlepsze wyniki, jakie uzyska zawodnik.

Organizator zapewnia zimne i ciepłe napoje oraz ciepły posiłek podczas zawodów. Oczywiście będzie też tradycyjne ciasto.

Zawody odbędą się NIEZALEŻNIE od warunków pogodowych.

Do zobaczenia :)