Z A W O D Y

zajawka_Runda_4

Zapraszamy na 4 rundę dynamicznych zawodów wielobroniowych 3GUN LIGA ZACHODNA. Po raz kolejny spotykamy się na strzelnicy KSK PRETOR w Racławiu k/Gorzowa. 

Organizator zawodów: KSK PRETOR i 3GUN LZ
Miejsce zawodów: Racław k/Gorzowa
Lokalizacja strzelnicy: 52°43’10.1″N 15°06’35.3″E
Termin przedmeczu: 13 października 2018 roku – godzina 10.00
Termin zawodów: 14 października 2018 roku – godzina 9.00
Otwarcie zawodów: godzina 9.00
Pierwsze strzały na torach: godzina 9.15
Zakończenie zawodów: godzina 16.30
Konkurencje: 5 torów wg regulaminu Ligi Sportera
Minimalna ilość strzałów przy założeniu 100% skuteczności: ok. 210
Karabin: ok. 100
Strzelba: ok. 40 (śrut) + ok. 8 (slug)
Pistolet: ok. 60

Uwaga! Jeden z torów wymagać będzie użycia pasa nośnego (sling) do karabinu.

Ilość miejsc w meczu głównym ograniczona do 60 zawodników.

Udział w przedmeczu tylko za wiedzą i zgodą organizatora.

Szczegółowe omówienie przebiegu konkurencji: podczas odprawy w dniu zawodów.

Opłata startowa: 160 zł

Sponsorzy zawodów: Helikon-TexDoctor GunKolbaArmyTecspecshop.plArmytek Polska3GUN.pl, Halinka ARMS.pl

Wszelkie pytania kierować do Łukasza Mackiewicza: 3gun.lz@gmail.com

Osoby chcące wziąć udział w zawodach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz o dokonanie opłaty startowej 160zł na konto ING nr: „44 1050 1911 1000 0022 5902 6835”, dla „Michał Heck” z tytułem wpłaty „imię i nazwisko 2018LZ4”. Ilość miejsc w meczu głównym jest ograniczona do 60 zawodników i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta. Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów.

Uwaga – zawodnik zostanie zarejestrowany na liście startowej tylko po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz po dokonaniu opłaty startowej na konto bankowe. Osoby bez opłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. W przypadku braku wolnych miejsc w wybranym składzie rezerwujemy sobie prawo wpisania zawodnika do innego składu niż deklarowany.

Informację o ochronie Waszych danych osobowych, które przekazujecie nam w związku z rejestracją Waszego udziału w zawodach, znajdziecie w dziale ZAPISY.

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZOSTANIE URUCHOMIONY 18 WRZEŚNIA O GODZ. 20.00. FORMULARZ ZNAJDZIECIE NA STRONIE ZAWODÓW http://www.3gun-lz.pl/ W DZIALE ZAPISY

Wymagamy od zawodników znajomości aktualnego regulaminu który dostępny jest na http://www.3gun-lz.pl/ oraz na stronie  http://www.ligasportera.pl/ 

Do rankingu generalnego wliczane będą 3 najlepsze wyniki, jakie uzyska zawodnik w sezonie 2018. Wśród zawodników, którzy wezmą udział w co najmniej 3 rundach, będą po zawodach rozlosowane 3 kolimatory Vortex Crossfire od sklepu Kolba.

Organizator zapewnia zimne i ciepłe napoje oraz ciepły posiłek podczas zawodów.

Zawody odbędą się NIEZALEŻNIE od warunków pogodowych.

Do zobaczyska :)