image description

ZAWODY 3GUN LIGA ZACHODNIA 2020 - STARCIE 1

Ruszamy z 7 sezonem!!!

Zwlekaliśmy z tym długo ale niestety, z powodu zagrożenia wywołanego wirusem SARS-2, jesteśmy zmuszeni przełożyć 1 rundę zawodów 3GUN LIGA ZACHODNIA, która planowano miała odbyć się 5 kwietnia 2020 roku. W związku z tym informujemy, że 1 runda zawodów odbędzie się w terminie 2 rundy czyli 10 maja, natomiast 2 runda odbędzie się w terminie 3 rundy czyli 21 czerwca. Jednocześnie zapewniamy niektórych zaniepokojonych, że jesteśmy zdeterminowani aby w sezonie 2020 zrealizować pełne 5 rund 3GUN LZ. Wygląda więc na to, że w lipcu lub w sierpniu spotkamy się na 3 rundzie, a we wrześniu i październiku widzimy się na 4 i 5 rundzie.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku dynamiczne zawody wielobroniowe 3GUN LIGA ZACHODNA.
Spotykamy się na strzelnicy Pretor Klub Strzelecko Kolekcjonerski w Racławiu k/Gorzowa.

Organizator zawodów: Stowarzyszenie 3GUN LZ i KSK PRETOR
Miejsce zawodów: Racław k/Gorzowa
Lokalizacja strzelnicy: 52°43’10.1″N 15°06’35.3″E

Termin przedmeczu: 9 maja 2020 roku – godzina 9.00
Termin zawodów : 10 maja 2020 roku – godzina 9.00

Otwarcie zawodów: godzina 9.00
Pierwsze strzały na torach: godzina 9.15
Zakończenie zawodów: godzina 16.30
Konkurencje: 5 torów wg regulaminu Ligi Sportera
Klasy sprzętowe: 4 klasy wg regulaminu Ligi Sportera
Minimalna ilość strzałów przy założeniu 100% skuteczności: 220
Karabin: 100
Strzelba: 60 śrut
Pistolet: 60

Ilość miejsc w meczu głównym dla zawodników: 60
Ilość miejsc w przedmeczu dla zawodników: 12
Ilość miejsc w przedmeczu dla sędziów: 18

Szczegółowe omówienie przebiegu konkurencji: podczas odprawy w dniu zawodów.

Opłata startowa: 200 zł

Sponsorzy zawodów: Best Hunters, Helikon-Tex, Doctor Gun oraz
Kolba, ArmyTec, specshop.pl, Armytek Polska, 3GUN, Halinka ARMS, Kahles Shooting, Pro Tech Guns, Omega Military Poland, Rebelianci.pl

Wszelkie pytania kierować do Łukasza Mackiewicza: 3gun.lz@gmail.com

FORMULARZ REJESTRACYJNY JEST JUŻ ZAMKNIĘTY
LISTA STARTOWA DOSTĘPNA JEST NA www.practiscore.com

Osoby chcące wziąć udział w zawodach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz o dokonanie do dnia 9 marca opłaty startowej 200 zł. Wpłaty prosimy kierować na konto mBank nr: „81 1140 2004 0000 3302 7906 3975”, dla „Stowarzyszenie 3GUN LZ” z tytułem wpłaty „imię i nazwisko 2020LZ1”.

Ilość miejsc w meczu głównym i przedmeczu jest ograniczona i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta. Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów 3GUN LZ.

Uwaga – zawodnik zostanie zarejestrowany na liście startowej tylko po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz po dokonaniu opłaty startowej na konto bankowe. Osoby bez opłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. W przypadku braku wolnych miejsc w wybranym składzie rezerwujemy sobie prawo wpisania zawodnika do innego składu niż deklarowany.

Informację o ochronie Waszych danych osobowych, które przekazujecie nam w związku z rejestracją Waszego udziału w zawodach, znajdziecie na stronie zawodów www.3gun-lz.pl w dziale "ZAWODY".

Wypełnienie przez zawodnika formularza rejestracyjnego jest jednocześnie potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji aktualnego regulaminu Ligi Sportera, który dostępny jest na www.3gun-lz.pl w dziale "Regulamin" oraz na stronie PZSS.

Do rankingu generalnego w sezonie 2020 wliczane będą 3 najlepsze wyniki, jakie uzyska zawodnik.
Wśród zawodników, którzy wezmą udział w co najmniej 3 rundach 3GUN LZ 2020 rozlosowany zostanie karabinek JP Enterprises JP-15 PATROL od Best Hunters oraz strzelba Typhoon Defense ATAMAN XP-01 od Omega Military Poland i Rebelianci.pl.

Organizator zapewnia zimne i ciepłe napoje oraz ciepły posiłek podczas zawodów. Oczywiście będzie też tradycyjne ciasto.

Zawody odbędą się NIEZALEŻNIE od warunków pogodowych.

Do zobaczenia 🙂

W SEZONIE 2020 WSPIERAJĄ NAS

pl_PLPolish
pl_PLPolish