KOSZULKA MECZOWA

3GUN BESTHUNTERS 2024

Postanowiliśmy, że w 11 sezonie 3GUN LZ przygotujemy dla naszych zawodników i sympatyków koszulki LIGI ZACHODNIEJ, czyli koszulki 3GUN BESTHUNTERS z unikalnym nadrukiem wg naszego projektu. Koszulki mają dwustronny nadruk cyfrowy DTF, wykonany przez Fabrykę Reklamy Łukasz Glonek na najlepszych na rynku maszynach. Nadruk jest bardzo trwały i mało wyczuwalny w dotyku. Nie jest to folia tylko profesjonalny nadruk. Sama koszulka to wysokiej klasy produkt firmy Promostars, wykonana w 100% z bawełny ring-spun. Koszulki są w kolorze szarym więc pasują do wszystkiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem takiej koszulki to prosimy o wpłatę 79 zł, a w przypadku zamówienia np. 2-3 koszulek, prosimy o wpłatę wielokrotności tej kwoty. Wpłaty będą przeznaczona na pokrycie kosztów produkcji koszulek oraz kosztów organizacji zawodów 3GUN LZ.
Wpłaty prosimy kierować na konto mBank stowarzyszenia: „81 1140 2004 0000 3302 7906 3975”, dla: „Stowarzyszenie 3GUN LZ” z tytułem wpłaty: „imię i nazwisko, rozmiar”.

Pamiętajcie, że rozmiarówka, którą znajdziecie powyżej dotyczy wymiarów sylwetki, a nie samej koszulki 😉


Koszulki będą do odebrania podczas Meczu Głównego i Przedmeczu (27-28 kwietnia). Możliwa jest również wysyłka zamówionych koszulek na adres, który należy podać na nasz mail: heck@heck.pl. Koszulki wyślemy po 28 kwietnia, doliczając koszty wysyłki.


Wszystkie koszulki są dofinansowane przez naszego sponsora tytularnego, sklep Best Hunters, który dodatkowo… ufundował gratis po 1 koszulce dla wszystkich naszych sędziów.

pl_PLPolish