3GUN BESTHUNTERS 2023
3 RUNDA


Zapraszamy na trzecią w tym sezonie rundę dynamicznych zawodów wielobroniowych 3GUN LIGA ZACHODNIA... a właściwie to... 3GUN BESTHUNTERS, ponieważ warszawski dystrybutor wielu znanych marek broniowych został w tym sezonie sponsorem tytularnym.


Organizator zawodów: Stowarzyszenie 3GUN Liga Zachodnia

Sędzia Główny: Robert WYZGAŁA

Kierownik Zawodów: Michał HECK

Kierownik Biura Obliczeń: Antoni IGNAŚ


Miejsce zawodów: Racław k/Gorzowa

Lokalizacja strzelnicy: 52°43’07.8″N 15°06’58.2″E

Termin Przedmeczu: 9 WRZEŚNIA 2023 roku – godzina 10.00

Termin Meczu Głównego: 10 WRZEŚNIA 2023 roku –

godzina 9.00

Otwarcie Meczu Głównego: godzina 9.00
Pierwsze strzały na torach: godzina 9.15
Zakończenie Meczu Głównego: godzina 16.30
Konkurencje: 5 torów wg regulaminu Ligi Sportera - Edycja 2022
Klasy sprzętowe: 4 klasy wg regulaminu Ligi Sportera - Edycja 2022
Poziom zawodów: Level 3
Minimalna ilość strzałów przy założeniu 100% skuteczności: ok. 220
Karabin: ok. 100
Strzelba: ok. 60 śrut
Pistolet: ok. 60

Szczegółowe omówienie przebiegu konkurencji: podczas odprawy w dniu zawodów.

Opłata startowa za Mecz Główny: 350 zł

Opłata startowa za Przedmecz: 250 zł

Sponsorzy zawodów: Best Hunters oraz
Helikon-TexKolbaspecshop.pl, 3GUNHalinka ARMSPro Tech GunsRebelianci.pl, HARDcases, Shotfire Ammunition

Wszelkie pytania kierować do Kierownik Zawodów:

Michał HECK - heck@heck.pl

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZOSTANIE OTWARTY 14 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 20.00. LINK DO FORMULARZA NA GÓRZE STRONY PO KLIKNIĘCIU W "FORMULARZ REJESTRACYJNY"


Zawodników chcących wziąć udział w zawodach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz o dokonanie do dnia 22 SIERPNIA opłaty startowej. Opłata startowa za Mecz Główny (niedziela) wynosi 350 zł. Opłata startowa za Przedmecz (sobota) wynosi 250 zł. Osoby funkcyjne zwolnione są z opłaty startowej.


Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia 3GUN Liga Zachodnia: nr konta mBank: „81 1140 2004 0000 3302 7906 3975”, dla „Stowarzyszenie 3GUN LZ” z tytułem wpłaty „imię i nazwisko 2023LZ3”.


Ilość miejsc w meczu głównym i przedmeczu jest ograniczona i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta. Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów 3GUN LZ.


W przypadku niewystarczającej ilości wniesionych opłat startowych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów nie później niż 7 dni przed Meczem Głównym i zobowiązuje się do zwrotu wszystkich opłat startowych bez zbędnej zwłoki.

Uwaga – osoby bez opłaty będą przeniesione po 22 SIERPNIA na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach.

Do Rankingu Generalnego w sezonie 2023 wliczane będą wszystkie 3 rundy w sezonie.
Wśród zawodników, którzy wezmą udział we wszystkich 3 rundach 3GUN LZ 2023 rozlosowane zostaną nagrody specjalne.
Zawodnicy "First Five", którzy znajdują się w pierwszych piątkach Rankingu Generalnego 2022, mają gwarantowane miejsca startowe w sezonie 2023.

Wypełnienie przez zawodnika formularza rejestracyjnego jest jednocześnie potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji aktualnego regulaminu Ligi Sportera, który dostępny jest na www.3gun-lz.pl w dziale "Regulamin" oraz na stronie PZSS. Akceptacja regulaminu jest dobrowolna, lecz niezbędna do wzięcia udziału w zawodach.
Zgłoszenie udziału jest równocześnie wyrażeniem zgody na publikację imienia, nazwiska oraz nazwy klubu na liście startowej oraz liście wyników w mediach internetowych, a także wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku uczestnika zawodów, utrwalonego w formie obrazu i video podczas zawodów, w celach promocyjnych i informacyjnych, poprzez jego sporządzanie, utrwalanie i rozpowszechnianie przez organizatora Stowarzyszenie „3GUN Liga Zachodnia”, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 121 z późn. zm.).
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH


Organizator zapewnia zimne napoje, wyżywienie oraz ciasto 😉

pl_PLPolish