3GUN BESTHUNTERS 2024
1 RUNDA

Zapraszamy na pierwszą w sezonie 2024 rundę dynamicznych zawodów wielobroniowych 3GUN LIGA ZACHODNIA… a właściwie to… 3GUN BESTHUNTERS, ponieważ warszawski dystrybutor wielu znanych marek broniowych ponownie został w tym sezonie sponsorem tytularnym.
Organizator zawodów: Stowarzyszenie 3GUN Liga Zachodnia oraz GTS BRASS
Sędzia Główny: Robert WYZGAŁA
Kierownik Zawodów: Michał HECK
Kierownik Biura Obliczeń: Antoni IGNAŚ
Miejsce zawodów: Racław k/Gorzowa
Lokalizacja strzelnicy: 52°43’07.8″N 15°06’58.2″E

Termin Przedmeczu: 27 KWIETNIA 2024 roku – godzina 10.00
Termin Meczu Głównego: 28 KWIETNIA 2024 roku – godzina 9.00

Otwarcie Meczu Głównego: godzina 9.00
Pierwsze strzały na torach: godzina 9.15
Zakończenie Meczu Głównego: godzina 16.30
Konkurencje: 5 torów wg regulaminu Ligi Sportera – Edycja 2022
Klasy sprzętowe: 4 klasy wg aktualnego regulaminu Ligi Sportera
Poziom zawodów: LEVEL 3
Zawody wpisane do centralnego kalendarza PZSS
Minimalna ilość strzałów przy założeniu 100% skuteczności: ok. 220
Karabin: ok. 100
Strzelba: ok. 60 śrut
Pistolet: ok. 60
Dystans maksymalny: 200m
Szczegółowe omówienie przebiegu konkurencji: podczas odprawy w dniu zawodów.
Opłata startowa za Mecz Główny: 350 zł

Opłata startowa za Przedmecz: 250 zł
Sponsorzy zawodów: Best Hunters oraz
Helikon-TexKolbaspecshop.pl3GUNHalinka ARMSRebelianci.pl, HARDcasesShotfire Ammunition

Wszelkie pytania kierować do Kierownik Zawodów:
Michał HECK – heck@heck.pl

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZOSTANIE OTWARTY 18 MARCA (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 20.00. LINK DO FORMULARZA NA GÓRZE STRONY PO KLIKNIĘCIU W „FORMULARZ REJESTRACYJNY”
Zawodników chcących wziąć udział w zawodach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz o dokonanie do dnia 29 MARCA opłaty startowej. Osoby funkcyjne zwolnione są z opłaty startowej.
Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia 3GUN Liga Zachodnia: nr konta mBank: „81 1140 2004 0000 3302 7906 3975”, dla „Stowarzyszenie 3GUN LZ” z tytułem wpłaty „imię i nazwisko 2024LZ1”.

Ilość miejsc w meczu głównym i przedmeczu jest ograniczona i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta. Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów 3GUN LZ.
W przypadku niewystarczającej ilości wniesionych opłat startowych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów nie później niż 7 dni przed Meczem Głównym i zobowiązuje się do zwrotu wszystkich opłat startowych bez zbędnej zwłoki.
Uwaga – osoby bez opłaty będą przeniesione po 29 MARCA na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach.

Do Rankingu Generalnego w sezonie 2024 wliczane będą wszystkie 3 rundy w sezonie.

Zawodnicy „First Five”, którzy znajdują się w pierwszych piątkach Rankingu Generalnego 2023, mają gwarantowane miejsca startowe w sezonie 2024.

Wypełnienie przez zawodnika formularza rejestracyjnego jest jednocześnie potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji aktualnego regulaminu Ligi Sportera, który dostępny jest na www.3gun-lz.pl w dziale „Regulamin” oraz na stronie PZSS. Akceptacja regulaminu jest dobrowolna, lecz niezbędna do wzięcia udziału w zawodach.
Zgłoszenie udziału jest równocześnie wyrażeniem zgody na publikację imienia, nazwiska oraz nazwy klubu na liście startowej oraz liście wyników w mediach internetowych, a także wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku uczestnika zawodów, utrwalonego w formie obrazu i video podczas zawodów, w celach promocyjnych i informacyjnych, poprzez jego sporządzanie, utrwalanie i rozpowszechnianie przez organizatora Stowarzyszenie „3GUN Liga Zachodnia”, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 121 z późn. zm.).

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH
Organizator zapewnia zimne napoje, wyżywienie oraz oczywiście ciasta 😉
pl_PLPolish